Wolontariat

10-11 czerwca 2017 r. odbędzie się Electrum Ekiden – sztafeta maratońska. Jest to jedyna sztafeta maratońska we wschodniej Polsce. Warto zaznaczyć, że biegniemy dla Hospicjum dla Dzieci. Część opłat wpisowych zostanie przekazana Fundacji „Pomóż Im”.

10 czerwca odbędzie się sztafeta dla dzieci, zaś 11 czerwca sztafeta maratońska.

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia wolontariuszy. Z przyjemnością w naszym gronie przywitamy również Ciebie:)

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć oryginalną, biegową imprezę, jeżeli kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę dużych imprez sportowych, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu kochasz pomagać – zgłoś się do nas.

Udział w tym wydarzeniu to szansa na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń. To szansa na udział w przygotowaniach i aktywnym uczestnictwie w ciekawej imprezie sportowej.

Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Zostań Wolontariuszem!

Poszukujemy chętnych osób w wieku od 12 lat do… w zasadzie górnej granicy nie ma. Zadania, które czekają na wolontariuszy są bardzo różne. Postaramy się wspólnie z Tobą dopasować zadania do Twojego wieku i predyspozycji.

Potrzebujemy wolontariuszy do takich obszarów/zadań:

  • Biuro zawodów – to właśnie w biurze zawodów wszyscy biegacze odbierają swoje pakiety startowe i rejestrują się do zawodów (wiek wolontariuszy: od 15 lat)
  • Depozyt – biegacze zostawiają tam swoje rzeczy na czas biegu (wiek od 15 lat)
  • Strefa Mety – wolontariusze obsługujący strefę startu/mety wręczają również po biegu zawodnikom medale (wiek od 13 lat)
  • Strefa Zmian – to tutaj następuje przekazywanie pałeczki kolejnemu zawodnikowi w sztafecie. Zadaniem Wolontariuszy jest wspieranie zawodników przy zmianach i pilnowanie porządku przy wychodzeniu ze strefy zmian (wiek od 15 lat)
  • Grupa do zadań specjalnych – do tego typu zadań poszukujemy wolontariuszy raczej płci męskiej, którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy:) (wiek od 15 lat)

Po zakończonej współpracy wolontariusze Fundacji Białystok Biega otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Zgłoś się do nas!

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią wymagana jest zgoda_rodzica (pobierz) lub opiekunów prawnych na Twój udział w wolontariacie.

 

Formularz wolontariatu


Nazwisko i imię *

Data urodzenia *

  • dzień
  • miesiąc
  • rok

Miejsce zamieszkania: kod, miejscowość, ulica, nr *

Twój adres e-mail *

Twój numer telefonu *

Rozmiar koszulki *

Mogę pomóc:

Potrzebuję zaświadczenia o wolontariacie *

 

Podziel się artykułem ze znajomymi!